Traumerholung

nur an einem breiten, weißen Strand

Unsere Erholungsheime

 

 

 

Dlaczego warto spędzić urlop nad morzem?

Decyzja, gdzie udać się na urlop, zwykle nie jest łatwa. Tym bardziej że krajowa oferta turystyczna coraz częściej śmiało może konkurować z zagranicznymi kurortami. Osobom pragnącym prawdziwie wypocząć, korzystając z uroków polskiej przyrody, polecamy wakacje nad morzem. Dowiedz się, dlaczego warto wynająć domki Lubiatowo i udać się na urlop właśnie nad Bałtyk. 

Morze to… zdrowie i uroda  

Aby poprawić stan swojego zdrowia, wcale nie trzeba udawać się do sanatorium czy uzdrowiska. Wystarczy nawet krótki urlop spędzony nad morzem. Spacerując po plaży, nie tylko mamy okazję podziwiać wody Bałtyku, ale również wdychać dobroczynny jod. Pierwiastek ten jest niezbędny do produkcji hormonów tarczycy, które regulują pracę m.in. przysadki mózgowej i serca. Niedobór jodu może być na tyle groźny, że od 1997 producenci mają obowiązek dodawać go do soli, jednak zdrowiej jest czerpać jod naturalnie. Co więcej, kąpiel w morzu ma pozytywny wpływ na urodę, a chodzenie boso po piasku pobudza krążenie. Odwiedzając domki Lubiatowo lub domki Kopalino, nie tylko więc wypoczniesz, ale także poprawisz kondycję swojego organizmu. 

Morze to… relaks na łonie natury  

Urlop nad Bałtykiem, również wczasy nad morzem Lubiatowo, polecamy wszystkim, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą. Odnajdą ją nie tylko na plaży, ale także nad pobliskimi jeziorami, lasami czy wydmami. Obcowanie z dziką naturą to niezwykłe doświadczenie, które pozwala odpocząć od problemów dnia codziennego, a także zmienić perspektywę patrzenia na świat. Ma niezwykle kojący wpływ na psychikę, a dla dzieci jest okazją do spędzenia czasu z dala od cywilizacji i elektronicznych zabawek. Lokalizacja, w jakiej położone są domki Kopalino oraz domki Lubiatowo dodatkowo to ułatwia. 

Morze to… okazja do przeżycia przygody 

Być może i Ty w dzieciństwie zachwycałeś się opowieściami o wojujących na morzu piratach. Podczas wakacji spędzonych w nadmorskiej miejscowości każdy może odnaleźć choć namiastkę takich przygód. Wielu prywatnych przewoźników oferuje rejsy motorówką lub statkiem. Nie brakuje również parków tematycznych z animacjami dla dzieci czy muzeów. Mnóstwo radości sprawia też samo pływanie w morzu czy skakanie przez fale! Kiedy dodamy do tego możliwość spróbowania lokalnej kuchni czy wyjścia do wesołego miasteczka, lista potencjalnych atrakcji rysuje się naprawdę imponująco. 

Domki Lubiatowo - wypoczynek nad morzem z daleka od zgiełku  

Każda nadmorska miejscowość ma w sobie coś, co czyni ją wyjątkową i wartą zobaczenia. Ośrodki domki Lubiatowo i domki Kopalino położne są na urokliwych terenach wiejskich, w sąsiedztwie lasów i pól. Miejsca to przez cały rok są oazą spokoju. Spacery lasami lub brzegiem morza pozwalają się wyciszyć, a czasem dają też okazję do spotkania zwierząt. W domkach w Lubiatowie można więc pobyć z dala od miejskiego zgiełku, odzyskać spokój, oczyścić umysł i oderwać się od codzienności. Czy Ty też chcesz tego doświadczyć? Zarezerwuj termin nad morzem już dziś!